komineczki.pl - komineczki.pl
0
  • kominki opole

    Montaż kominka w Twoim domu

  • kominki gliwice

    Montaż kominka w Twoim domu

  • kominki katowice
  • kominki wrocław
 
 
 

Kominki z montażem

Kominki z montażem

W ramach oferowanych usług wykonujemy nowoczesne i stylowe kominki narożne oraz eleganckie portale. Nasze produkty są nie tylko efektowną dekoracją salonu, który pozwala stworzyć w pomieszczeniu przytulną atmosferę, ale przede wszystim praktycznym wsparciem dla istniejącego systemu grzewczego w okresie wiosenno-jesiennym.

 

Jako profesjonalny i doświadczony zespół, wszelkie zlecenia wykonujemy na indywidualne zamówienia naszych Klientów. Dbamy przede wszystkim o to, aby system grzewczy spełniał wszelkie oczekiwania naszych Klientów, a także odpowiadał wymogom. Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma, który jest potwierdzeniem najwyższych standardów prowadzonej przez nas działalności gospodarczej.

 

Kompleksowa obsługa obejmuje dostarczenie wszystkich elementów niezbędnych do odpowiedniego montażu kominka. Biuro naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Gliwicach, lecz obsługujemy Klientów z różnych województw: śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego i małopolskiego w tym miasta Opole, Wrocław, Kraków, Katowice czy Częstochowa. Działamy również poza granicami kraju.Przygotowujemy rozwiązania na miarę potrzeb każdego Klienta.

 

Zadzwoń i umów się na pomiar 505-091-441 lub 501-330-410

 

Jesteś ciekaw wyceny naszych produktów?

 

Zapoznaj się ze szczegółowymi cenami, dostosowanymi do Twoich potrzeb i wymagań!

 

Kominki nowoczesne

Połączenie oryginalnej stylizacji z nietypową nowoczesną konstrukcją. Proponowane przez nas kominki to idealne rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesne wnętrze. Zainwestuj już dzisiaj w elegancję, ciepło i niezawodność. Proponowane przez nas elementy idealnie pełnią funkcję estetyczną oraz grzewczą.

Kominki stylowe

Świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które szukają połączenia nowoczesności i klasy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na kominki stylowe, które charakteryzuje najwyższa jakość wykonania oraz unikalny styl, pasujący do wystroju każdego salonu. Produkty wykonywane są na specjalne zamówienie Klientów.

Portale kominkowe

W naszym asortymencie znajdują się także fantastyczne portale kominkowe, które wprowadzają elegancję i klasę do każdego wnętrza, jednocześnie nie ograniczając jego przestrzeni. To zatem świetny produkt idealny do wyposażenia zarówno mniejszych, jak i większych pomieszczeń. Sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Wkłady kominkowe

Oferujemy szeroką gamę wkładów kominkowych odmiennych zarówno pod względem funkcji, jak i parametrów technicznych czy designu – każdy z Was znajdzie tutaj wkłady na miarę swoich potrzeb. Prezentujemy niezbędne i jednocześnie funkcjonalne elementy, które służą do ogrzewania powietrza.

 

Kominki - Śląsk, Wrocław, Katowice, Opole, Gliwice i Cała Polska

 

Projektowanie sklepów internetowych CStore

Właściciel sklepu:

komineczki.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.Kontakt ze sklepem